Apie mus

Esame Lietuvoje įsikūrusi tarptautinė e-komercijos vystymo įmonė.

Kaip įmonė svetaines kuriame nuo 2016 m., tačiau mūsų komandoje yra ir nuo 1994 m. dirbančių veteranų. Esame dirbę su klientais Lietuvoje, Švedijoje, Austrijoje, Airijoje, Graikijoje ir JAV.

Nors savo veiklą pradėjome nuo svetainių verslams, paskutinius porą metų jas taip pat programuojame ir viešajam sektoriui.

Su mumis bendradarbiauja keliolika savo srities specialistų – programuotojai, dizaineriai, rinkodarininkai.


Įmonės pavadinimas: MB „Slyva“
Įmonės kodas: 304492712
PVM kodas: LT100014584517
Address: Kareivių g. 11-B, Vilnius, Lietuva. LT-09109
Tel.: +370 606 96460

Žodis nuo įkūrėjo

Mano kelionė internetinėje komercijoje prasidėjo dar 2009 m.

Dažnai norėdavau užsisakyti prekių iš „eBay“ ir kitų parduotuvių, tačiau neturėdavau mokėjimo kortelių ir įgūdžių, tad ieškodavau žmogaus, kuris tai atlikdavo už mane. Ilgainiui pats tapau tokiu žmogumi. Kadangi buvau dar nepilnametis, kartu su šeimos draugu atidarėme Tarpink.lt – prekių užsakymo iš užsienio parduotuvių įmonę. Suteikdavome garantiją, kad gausite būtent tai, ką pardavėjas nurodė, arba grąžindavome pinigus. Be to, pasirūpindavome pristatymu net jeigu pardavėjas nesiunčia į Lietuvą.

2016-aisiais, apsipirkęs šimtuose el. parduotuvių ir padaręs išvadas, kodėl vienos klesti, o kitos bankrutuoja, bendrovę sėkmingai sėkmingai pardaviau ir įkūriau interneto puslapių kūrimo įmonę.

Slyvos misija nuo pat pirmos dienos yra kurti kokybiškas, o ne vien šablonais paremtas svetaines.

Verslui tai reiškia, kad mes konvertuojame lankytojus į klientus, o valstybiniams projektams – kad informaciją rasti ir gauti paslaugas turi būti lengva. Tai pasiekiame atlikdami vartotojų apklausas (usability tests), A/B testus. Kartais filmuojame pakviestų eksperimento dalyvių reakcijas ir vėliau parodome užsakovui. Neretai šis, pamatęs, kad lankytojas neranda elementaraus mygtuko, kurio, atrodė, kad neįmanoma nepastebėti, arba praleidžia 10 min. ieškodamas elementarių kontaktų, lieka šokiruotas ir staigiai užsako svetainės keitimus.

Be to, nebijome apsiimti sudėtingų informacinių sistemų kūrimo, savo kompetenciją ne kartą įrodėme kurdami tokias sistemas kaip Meteo.lt, VAATC atliekų tvarkymas, KPMPC ir kt.

Per savo veiklos metus įgijome specializaciją įvairiose, kartais nišinėse srityse ir patirties tiek su kelių, tiek su kelių dešimčių tūkstančių eurų vertės projektais. Solidžių klientų ratas, kuriame figūruoja net didžiausios šalies įstaigos, tai patvirtina.

Arnas Mikulskis
Įkūrėjas