Su mumis valymo įmonė nuo žmonos ir vyro užaugo iki didžiausios šalyje

Perėmėme CleanBee (tuo metu Oven Clean Eireann) svetainės vystymą 2018 m. Tuomet valyti klientų orkaičių vykdavo įmonės įkūrėjas su žmona. Ėmę bendradarbiauti, iškart šiek tiek modernizavome užsakymų sistemą, pajamos ūgtelėjo 144 000 € dar tais pačiais metais.

Nuolat kuriame naują funkcionalumą, palengvinantį valytojų, sekretorių darbą bei palengvinantį užsakymą klientams, be to, teikiame ir rinkodaros paslaugas, pavyzdžiui, sukūrėme rekomendacijų, naujienlaiškių, SMS posistemes (modulius).

Net CleanBee pavadinimas buvo mūsų sumanymas!

Šiandien CleanBee yra didžiausia namų valymo įmonė Airijoje, turi arti 100 valytojų, plečiasi į Lietuvą bei ketina žengti į Jungtinę Karalystę. Visa tai ne tik talentingų įkūrėjų nuopelnas, tačiau ir moderni, pažangesnė už konkurentų užsakymų sistema.

Apsilankyti CleanBee.ie

Patogi

užsakymų sistema

Šimtai atvestų verslo klientų

atnešusių per 700 000 € pajamų

5 metai
bendradarbiavimo

Maža dalis mūsų darbų

  • Lanksti užsakymų valdymo sistema. Klientams paprasta užsisakyti, o sekretoriams ir valytojams daugiau automatizacijos, mažiau rankinio darbo
  • Dalis funkcijų valytojams: užsakymai, gaunami pagal gyvenamąjį rajoną, asmeniniai grafikai, atostogos, rytojaus grafiko priminimai el. paštu, „Google kalendorius“ telefonuose, motyvacinė sistema, apdovanojanti geriausiai dirbančiuosius.
  • Dalis funkcijų klientams: laisvų laikų rodymas, priedų prie paslaugos pasirinkimas, apmokėjimas kortele, priminimai apie valytojo vizitą el. paštu ir SMS, užsakymų atšaukimas vienu paspaudimu, atsiliepimo palikimas.
  • SSL sertifikatas ir duomenų sauga
  • Skaitmeninė rinkodara: naujienlaiškiai, SMS, verslo klientų pritraukimas