Per savaitę pataisėme portalą, skirtą vilniečiams balsuoti

Perėmėme portalą, skirtą vilniečiams siųsti ir balsuoti už bendruomenės idėjas savo seniūnijose. Idėjos gali būti pačios žemiškiausios – šunų vedžiojimo aikštelė, gėlynas, jaunimo, poilsio erdvė, treniruokliai ar kiti mikrorajono bendruomenės fantazijos vaisiai.

Nors vizija graži, tačiau bėda buvo tame, kad jau seniai sutrikusi pati balsavimo funkcija – neveikė integracija su elektroniniais valdžios vartais, tad miestiečiai negali autentifikuotis. Be to, pati vartotojo patirtis (UX) buvo pernelyg sudėtinga, nes pasitelktas visiems Europos miestams skirtas šablonas, bandantis „apžioti“ viską, todėl turintis per daug blaškančių mygtukų, blokų ir funkcijų. Net mūsų pačių komandai buvo sunku susigaudyti, tad apie vyresnio amžiaus žmones nė neverta kalbėti.

Laikas spaudė, o mes buvome vieninteliai programuotojai, dirbantys su gana reta „Ruby“ technologija. Sužinoję skubą, nedelsiant ėmėmės darbo, programavome ir vakarais bei savaitgaliais.

Dėka atsidavusios komandos, svetainę supaprastinome, integraciją pataisėme ir balsavimą paleidome projekto reklamose pažadėtu laiku, tad Vilniaus gyventojai gavo apčiuopiamą balsą savo mieste.

Jei įdomu, su balsavimo rezultatais galite susipažinti čia.

Vos 1 savaitė integracijos sutaisymui

Portalas nepritaikytas ir nepatogus

Užduotis atlikome dėka personalo paieškos įgūdžių